בר מזיגת בירה אצלך בבית: לארח חברים בסטייל

מגמת האירוח משנה את פניה בשנים האחרונות, אם עד היום הורגלתם להתלבש יפה ולצאת למסעדה, כיום התלבושת הרשמית היא 'טרנינג' ואירוח החברים נעשה בסגנון ביתי וחמים, על האש בגינה ואפילו ארוחת שף שמגיעה אליכם הביתה. באופן טבעי גם תרבות שתיית האלכוהול נכנסת לקצב, וחוויית הבר מזיגה המוכרת נכנסת אליכם לסלון.

לג'נגל על הבר אצלך בבית

כיום כל אחד יכול לחוות את האווירה הלוהטת ברחבת הבר אצלו בבית. הברמנים מג'נגלים בין כוסות הבירה, משקשקים קוקטיילים ומגישים בחיוך מסתורי את המשקה ללקוחותיהם בתקווה לקבל טיפ שמנמן. אך מסתבר שכאשר אנו מארחים חברים בביתנו אין מקום לקיצורי דרך, אנחנו רוצים את הטופ, ממש חוויה לוהטת של בר עם בירה איכותית שזה עתה יצאה מהחבית.

רכישת בר מזיגה מקצועי, ממש כמו בבר שכונתי, כבשה את עולם האירוח ובהחלט מתבלת אותו בתבלין המדויק שכל חובב אירוח צריך. אבל לא רק, היא מתאימה גם לחובבי בירה שמעוניינים לסיים את יום העבודה עם בירה טרייה מהחבית להנאתם. אז אם הכנסנו לביתנו מכונת קפה, בר מים שמכין לנו סודה, עכשיו הגיעה תורה של הבירה המרעננת מהחבית למלא את כוסות האורחים, ולאפשר לכל חובבי האירוח ליהנות לא רק מחוויית אירוח יצירתית, אלא גם מבירה טרייה וסופר איכותית של מותגים מובילים.

להרגיש את האיכות של בירה משובחת

בניגוד לדעה הרווחת על שתיית בירה בכוסות גדולים של ליטר ואף יותר, דווקא באירופה בברים האיכותיים מגישים בירה בכוסות של שליש בלבד, וזאת כדי לשמור על טמפרטורת הבירה היוצאת מהחבית. על פי מחקרים, הבירה מאבדת את הטמפרטורה הנכונה לאחר כמה דקות, ולכן כאשר מגישים בירה מבקבוק הטמפרטורה מאבדת מערכה, וזאת לעומת בירה מהחבית שנוכל לשתות ממנה בחופשיות ללא כל חשש מאובדן הטמפרטורה.

בירה מהחבית שנשמרת טרייה חודש וחצי

"בר מזיגה ביתי מאפשר לך למזוג בחופשיות בירה לאורחים, לתת להם תחושה אמיתית של בר ואפילו לבחור בעצמך את הכוסות ולקרר אותן במקפיא שנייה לפני ההגשה. לאחר שנים של ניסיון בתחום הברים, החלטנו להביא את הקונספט לבתים פרטיים ומשרדים, ולאפשר לכולם לשדרג פלאים את חווית האירוח שלהם עם בירה שנשמרת חודש וחצי טרייה בחבית". כך מספר לנו אלון שניצקי אחד השותפים של BeerBar שלקחו צעד קדימה את חווית הבירה ומספקים בר מזיגה וחביות בירה של כל המותגים הגדולים.

רגע, איך זה בכלל עובד?

"בירה היא חוויה תרבותית עתיקת יומין הפופולרית בכל העולם. אנשים אוהבים לסגור את היום ואפילו לפתוח אותו עם בירה מרעננת שזה עתה יצאה מהחבית עם טעם השונה באופן משמעותי מבקבוק. ככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים מחפשים להביא את הבירה האיכותית מהחבית אליהם הביתה. כיום אנו מציעים מערכות מזיגה מודרניות המשתלבות בקפידה במטבחים מודרניים ומלווים כל לקוח החל מרגע הקנייה, דרך התקנת המערכת וכלה באספקת חביות שוטפת ומתן שירות טכני במידת הצורך" מסכם שניצקי.

"כשאתה מארח אנשים בבית שלך, אי אפשר לעשות קיצורי דרך"

אין ספק שבתרבות הישראלית חווית האירוח היא מעל הכל, אנו אנשים חמימים שאוהבים לתת לאורחים שלנו תחושה מופלאה, אנו משקיעים בבישול, אולי גם מזמינים שף פרטי ובוחרים את הבשרים הכי מובחרים לטקס "על האש" המסורתי. עם בר מזיגה של BeerBar המותקן בגינה או במטבח, תוכל להרגיש כברמן מקצועי ולמזוג לאורחים בירה מרעננת היישר מהחבית וליהנות מחוויית אירוח בלתי מתפשרת!

חולם על ברז בירה אצלך בבית? עכשיו זה אפשרי! השאר פרטים ונדבר על חווית האירוח שלך >>>

צור איתנו קשר עוד היום